Od dnia 15 kwietnia rozkazem komendanta głównego Straży Granicznej, funkcję komendanta do spraw granicznych w Bieszczadzkim Oddziale SG objął ppłk SG Józef Burchała.
Z mundurem Straży Granicznej związany jest od 1999 roku, kiedy to rozpoczął służbę jako starszy kontroler na przejściu granicznym w Barwinku.
Tam, przechodząc przez poszczególne szczeble kariery zawodowej, doszedł do stanowiska zastępcy komendanta placówki. Kolejno, służbę pełnił w Placówce SG w Rzeszowie Jasionce – jako zastępca komendanta tej placówki.
W 2016 r. powierzono mu stanowisko komendanta Placówki SG w Sanoku, a po trzech latach – naczelnika Wydziału Granicznego w Bieszczadzkim Oddziale SG w Przemyślu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze