Reklama

Nurt Przemyśl drużynowym mistrzem Podkarpacia

1 kwietnia br. w Nowej Sarzynie odbyły Drużynowe Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików, kadetów i juniorów. Znakomity start zanotowała ekipa przemyskiego Nurtu.

Podopieczni Zdzisława Bodnara wystąpili w kategorii młodzików w składzie: Gracjan Dębski, Wiktor Iwaniuch oraz Wojciech Dębski. W finale zawodów chłopcy nie dali szans drużynie KSTS Krosno I, wygrywając 3:1 i zostając tym samym drużynowym mistrzem Podkarpacia. Gratulujemy!

Warto dodać, że przemyska ekipa już wcześniej zakwalifikowała się do Drużynowych Mistrzostw Polski Młodzików, które odbędą się w Rzeszowie.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama