1 kwietnia br. w Nowej Sarzynie odbyły Drużynowe Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików, kadetów i juniorów. Znakomity start zanotowała ekipa przemyskiego Nurtu.
Podopieczni Zdzisława Bodnara wystąpili w kategorii młodzików w składzie: Gracjan Dębski, Wiktor Iwaniuch oraz Wojciech Dębski. W finale zawodów chłopcy nie dali szans drużynie KSTS Krosno I, wygrywając 3:1 i zostając tym samym drużynowym mistrzem Podkarpacia. Gratulujemy!
Warto dodać, że przemyska ekipa już wcześniej zakwalifikowała się do Drużynowych Mistrzostw Polski Młodzików, które odbędą się w Rzeszowie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze