Reklama

O 58 km/h za szybko. Mieszkaniec powiatu tomaszowskiego stracił prawko

09/02/2024 09:42

Czwartek 1 lutego z pewnością tej 24-latek zapamięta na długo. To właśnie wtedy stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy, został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł oraz otrzymał 13 punktów karnych.

A wszystko to przez nadmierną prędkość. W terenie zabudowanym, w miejscowości Zalesie radar policjantów ruchu drogowego wskazał bowiem 108 km/h.

Kierowca BMW został surowo ukarany.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama