Ciężka noga stała się przyczyną kłopotów 26-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego. Mężczyzna przez nadmierną prędkość nie tylko stracił kilkanaście punktów karnych i prawo jazdy, ale też zapłaci solidny mandat.
Przewinienie 26-latka zarejestrowali policjanci ruchu drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu, wchodzący w skład grupy Speed, którzy w środę, 30 sierpnia, pracowali nie tylko na terenie powiatu przemyskiego. Po g. 18 w Radymnie zatrzymali oni kierującego osobowym volkswagenem 26-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego. Kierowca w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 109 km/h, co oznacza, że dopuszczalną w tamtym miejscu prędkość przekroczył o 59 km/h. Bilans jego strat to: 1500 zł mandatu i 13 punktów karnych łącznie z zatrzymaniem prawa jazdy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze