Reklama

O prawie jazdy musi na jakiś czas zapomnieć

Ciężka noga stała się przyczyną kłopotów 26-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego. Mężczyzna przez nadmierną prędkość nie tylko stracił kilkanaście punktów karnych i prawo jazdy, ale też zapłaci solidny mandat.

Przewinienie 26-latka zarejestrowali policjanci ruchu drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu, wchodzący w skład grupy Speed, którzy w środę, 30 sierpnia, pracowali nie tylko na terenie powiatu przemyskiego. Po g. 18 w Radymnie zatrzymali oni kierującego osobowym volkswagenem 26-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego. Kierowca w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 109 km/h, co oznacza, że dopuszczalną w tamtym miejscu prędkość przekroczył o 59 km/h. Bilans jego strat to: 1500 zł mandatu i 13 punktów karnych łącznie z zatrzymaniem prawa jazdy. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości