Reklama

Obchody Święta Niepodległości w Przemyślu [ZDJĘCIA]

11/11/2020 12:45

Program tegorocznych obchodów Święta Niepodległości w Przemyślu – tak jak w całej Polsce – został ograniczony. Delegacja władz miasta i dowództwa Garnizonu Przemyśl złożyła kwiaty w miejscach symbolicznie związanych z odzyskaniem niepodległości: pod Pomnikiem Orląt Przemyskich, tablicą poświęconą Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu i pod jego pomnikiem na placu przy ul. Wodnej. Hołd oddali prezydent Wojciech Bakun, wiceprezydent Bogusław Świeży oraz kpt. Mateusz Żur. Później w archikatedrze została odprawiona msza św., której przewodniczył abp Adam Szal. Metropolita przemyski zachęcał do budowania ojczyzny na miłości i wskazaniach Ewangelii.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    klara - niezalogowany 2020-11-11 17:30:00

    Pieknie i uroczyscie. Ale ile bedzie chorych w przyszlym tygodniu? Moze lepiej trzeba bylo na balkonie flage bialo czerwona albo znicz w samotnosci?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Piter - niezalogowany 2020-11-11 20:13:42

    Ponad podziałami https://www.youtube.com/watch?v=maWKypvSIfc&ab_channel=SACHIELTV

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2020-11-11 21:03:48

    Ciekawe z kim te Orlęta walczyły bo na pomniku ani słowa .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama