Program tegorocznych obchodów Święta Niepodległości w Przemyślu – tak jak w całej Polsce – został ograniczony. Delegacja władz miasta i dowództwa Garnizonu Przemyśl złożyła kwiaty w miejscach symbolicznie związanych z odzyskaniem niepodległości: pod Pomnikiem Orląt Przemyskich, tablicą poświęconą Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu i pod jego pomnikiem na placu przy ul. Wodnej. Hołd oddali prezydent Wojciech Bakun, wiceprezydent Bogusław Świeży oraz kpt. Mateusz Żur. Później w archikatedrze została odprawiona msza św., której przewodniczył abp Adam Szal. Metropolita przemyski zachęcał do budowania ojczyzny na miłości i wskazaniach Ewangelii.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pieknie i uroczyscie. Ale ile bedzie chorych w przyszlym tygodniu? Moze lepiej trzeba bylo na balkonie flage bialo czerwona albo znicz w samotnosci?
Ponad podziałami https://www.youtube.com/watch?v=maWKypvSIfc&ab_channel=SACHIELTV
Ciekawe z kim te Orlęta walczyły bo na pomniku ani słowa .
Seniorzy 70+ powinni w domkach siedzieć a nie się szwendać
Czy to w porządku, żeby osoba, która piastuje ważne w mieście stanowisko zdobyła je łamiąc przykazania - nie cudzołóż. I nie pożądaj żony bliźniego swego, podczas mszy czytała Pismo Święte? Czegoś tutaj nie jestem w stanie zrozumieć. Jestem osobą wierzącą i zgorszoną tym faktem.
Ciebie to jeszcze dziwi ? Stare porzekadło brzmi " kiedy chłopa ci brakuje idź do pisu tam są ch..e"
Pieknie i uroczyscie. Ale ile bedzie chorych w przyszlym tygodniu? Moze lepiej trzeba bylo na balkonie flage bialo czerwona albo znicz w samotnosci?
Ponad podziałami https://www.youtube.com/watch?v=maWKypvSIfc&ab_channel=SACHIELTV
Ciekawe z kim te Orlęta walczyły bo na pomniku ani słowa .