Wczoraj (27 marca) około g. 19:30 na ul. Kopernika w Przemyślu doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego jedna osoba została przewieziona do szpitala.
Jak podała przemyska komenda, kierująca hyundaiem skręcając w lewo z placu św. Floriana w ul. Kopernika potrąciła prawidłowo przechodzącą przez przejście dla pieszych 61-letnią mieszkankę Przemyśla. Wstępne ustalenia mundurowych mówią o tym, że obie kobiety zastosowały się do zielonego światła na sygnalizatorach, lecz kierująca pojazdem nie zachowała należytej ostrożności podczas wykonywania manewru.
Piesza została przetransportowana do szpitala, a kierującej hyundaiem zostało zatrzymane prawo jazdy. W chwili zdarzenia była trzeźwa.
Na miejscu wypadku pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze