Reklama

Obie miały zielone światło. Wypadek na ul. Kopernika w Przemyślu

Wczoraj (27 marca) około g. 19:30 na ul. Kopernika w Przemyślu doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Jak podała przemyska komenda, kierująca hyundaiem skręcając w lewo z placu św. Floriana w ul. Kopernika potrąciła prawidłowo przechodzącą przez przejście dla pieszych 61-letnią mieszkankę Przemyśla. Wstępne ustalenia mundurowych mówią o tym, że obie kobiety zastosowały się do zielonego światła na sygnalizatorach, lecz kierująca pojazdem nie zachowała należytej ostrożności podczas wykonywania manewru.

Piesza została przetransportowana do szpitala, a kierującej hyundaiem zostało zatrzymane prawo jazdy. W chwili zdarzenia była trzeźwa.

Reklama

Na miejscu wypadku pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości