Reklama

„Obrona Częstochowy” kieleckiej młodzieży. Piąty remis w sezonie Pogoni-Sokoła


Piłkarze III ligi (grupa IV) rozegrali 13. kolejkę spotkań. Na stadionie przy ul. Wyszyńskiego w Lubaczowie gościł zespół Korony II Kielce.


Powinny być trzy punkty, skończyło się na jednym. Poziom irytacji postawą rezerwowego zespołu kieleckiej Korony, występującej w ekstraklasie rósł wprost proporcjonalnie do upływającego czasu na stadionie przy ul. Wyszyńskiego w Lubaczowie. Goście przyjechali po punkt i cel osiągnęli popularną „obroną Częstochowy”. Przez niemal 90 minut przewaga należała do ekipy Andrzeja Paszkiewicza, ale miejscowi nie mieli pomysłu, aby rozbroić podwójne, a czasami potrójne, szyki defensywne kielczan. Prowadzenie ataku pozycyjnego nigdy nie należało do mocnych stron polskich zespołów i lubaczowianie to potwierdzili. Pewnie spory niedosyt pozostał, ale może się za jakiś czas zdarzyć, że ten punkt może „ważyć”… Spotkanie to jak najszybciej powinno przejść do historii, bo przed Pogonią-Sokołem kolejny domowy pojedynek, tym razem ze Świdniczanką Świdnik. Ważny pojedynek, bo ligowa tabela jest tak spłaszczona, że jeden komplet punktów może wywindować zespół ze środkowych w górne rejony tabeli.

 

Pogoń-Sokół Lubaczów – Korona II Kielce 0:0

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 18/10/2025 19:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama