Starszy mężczyzna – kierowca opla – nieprawidłowo wjechał na aleję Wolności i jechał w stronę Przemyśla pod prąd. Świadkami wypadku byli ratownicy medyczni, którzy wieźli akurat innego pacjenta do szpitala.
Do wypadku doszło dziś kilka minut po godz. 5 rano, a jego świadkami byli ratownicy, którzy wieźli akurat innego pacjenta do szpitala.
– Ratownicy zobaczyli jadącego pod prąd opla, który następnie zderzył się czołowo ze skodą wykonującą manewr wyprzedzania ciężarówki iveco. W efekcie ciężarówka uderzyła w tył skody – mówi Marek Janowski, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.
Ratownicy natychmiast przystąpili do zabezpieczenia miejsca i ofiar wypadku oraz wezwali dodatkowe zespoły.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Na Rogozińskiego w Przemyślu mieszka starszy gość ktoremu wsiadanie do swojego białego forda fiesty zabiera około 5 minut. Gość ledwo ciągnie nogami. Wjazd do garażu to dla niego nie lada wyzwanie, silnik ryczy na pełnych obrotach , a samochód prawie stoi w miejscu. Gość ma uż z 80 parę lat. Wypadek z jego udziałem to kwestia czasu. Policjanci przemyscy zwróćcie uwagę na białą fiestę z jednym przednim błotnikiem w kolorze czarnym to on. Tylko uważajcie jak będziecie go zatrzymywać bo może nie zauważyć policjanta i go przejechać.
A gdzie badania osób w podeszłym wieku?
Ciekawe jak wy młokosy zachowujecie na co dzień , BMW i rutyna .
Po 60 powinni zabierac prawko i koniec
młodych pociąga fantazja starzy myślą że pojedli rozumy i należy im się wszystko, nawet mogą pod prąd, sam szalałem jak byłem młodym teraz przystopowałem w średnim wieku samo życie i nic tego nie zmieni, a tak serio to badania i test sprawdzający poruszanie się w ruchu po 70 obowiązkowe...
Po 60 ludzie bywaja jedzcze sprawni i wiele mogą np. Korwin Mikke zrobił dziecko w wieku 73lat :).
Ta obwodnica to najbardziej niebezpieczne miejsce w regionie. Kto projektuje drogi z tak niebezpiecznymi skrzyżowaniami!
Którymi skrzyżowaniami? Jestem kierowcą i nie mam problemu z jazdą po obwodnicy. Jak ktoś nie potrafi jeździć autem to na rower niech się przesiądzie. Tam są ścieżki rowerowe na których jest sygnalizacja świetlna przed przejazdami rowerowym. Takie rozwiązanie będzie łatwiejsze niż zrozumienie przepisów prawa o ruchu drogowym.
Głupoty tu napisali straszne tak jak i policja ustaliła swoją wersję zdarzenia
Na Rogozińskiego w Przemyślu mieszka starszy gość ktoremu wsiadanie do swojego białego forda fiesty zabiera około 5 minut. Gość ledwo ciągnie nogami. Wjazd do garażu to dla niego nie lada wyzwanie, silnik ryczy na pełnych obrotach , a samochód prawie stoi w miejscu. Gość ma uż z 80 parę lat. Wypadek z jego udziałem to kwestia czasu. Policjanci przemyscy zwróćcie uwagę na białą fiestę z jednym przednim błotnikiem w kolorze czarnym to on. Tylko uważajcie jak będziecie go zatrzymywać bo może nie zauważyć policjanta i go przejechać.
A gdzie badania osób w podeszłym wieku?
Ciekawe jak wy młokosy zachowujecie na co dzień , BMW i rutyna .