Reklama

Obwodnicą Przemyśla pod prąd. Doszło do wypadku

13/12/2019 11:59

Starszy mężczyzna – kierowca opla – nieprawidłowo wjechał na aleję Wolności i jechał w stronę Przemyśla pod prąd. Świadkami wypadku byli ratownicy medyczni, którzy wieźli akurat innego pacjenta do szpitala.

Do wypadku doszło dziś kilka minut po godz. 5 rano, a jego świadkami byli ratownicy, którzy wieźli akurat innego pacjenta do szpitala. 

– Ratownicy zobaczyli jadącego pod prąd opla, który następnie zderzył się czołowo ze skodą wykonującą manewr wyprzedzania ciężarówki iveco. W efekcie ciężarówka uderzyła w tył skody – mówi Marek Janowski, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.
Ratownicy natychmiast przystąpili do zabezpieczenia miejsca i ofiar wypadku oraz wezwali dodatkowe zespoły.

– Ratownikom medycznym udało się jeszcze przed przybyciem straży pożarnej otworzyć drzwi obu pojazdów i przeprowadzić wstępne badanie oraz udzielić pierwszych medycznych czynności ratunkowych pacjentom. Następnie wspólnie ze strażakami dokonano ewakuacji obu kierowców. Wstępnie u kierującego oplem stwierdzono poważny uraz głowy, a u kierującego skodą stłuczenie klatki piersiowej. Obaj poszkodowani trafili do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Wojewódzkiego Szpitala w Przemyślu – opisuje M. Janowski.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Bolesław - niezalogowany 2019-12-13 15:56:25

    Na Rogozińskiego w Przemyślu mieszka starszy gość ktoremu wsiadanie do swojego białego forda fiesty zabiera około 5 minut. Gość ledwo ciągnie nogami.  Wjazd do garażu to dla niego nie lada wyzwanie, silnik ryczy na pełnych obrotach , a samochód prawie stoi w miejscu.  Gość ma uż z 80 parę lat.  Wypadek z jego udziałem to kwestia czasu. Policjanci przemyscy zwróćcie uwagę na białą fiestę z jednym przednim błotnikiem w kolorze czarnym to on. Tylko uważajcie jak będziecie go zatrzymywać bo może nie zauważyć policjanta i go przejechać.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    lll - niezalogowany 2019-12-13 16:33:33

    A gdzie badania osób w podeszłym wieku?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kierowca - niezalogowany 2019-12-13 18:23:45

    Ciekawe jak wy młokosy zachowujecie na co dzień , BMW i rutyna . 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama