Reklama

Obywatel Ukrainy chciał wjechać z rewolwerem do Polski

08/01/2015 10:18

Funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali Ukraińca, który miał przy sobie broń palną.

7 stycznia na przejściu granicznym w Medyce do odprawy na wjazd do Polski zgłosił się Ukrainiec podróżujący autem na jarosławskich numerach, którego był współwłaścicielem.

Funkcjonariusze straży granicznej podczas kontroli pojazdu stwierdzili jakieś usterki i nieścisłości w dokumentach, wobec tego skierowali auto na tzw. drugą linię, do szczegółowego wyjaśnienia.

Już w pomieszczeniu zwrócili uwagę na to, że mężczyzna zaczął objawiać oznaki zdenerwowania. Jak się okazało, powodem jego zachowania była broń palna oraz 7 sztuk amunicji i 2 puste łuski, które miał w kieszeni kurtki. Mężczyzna został zatrzymany. Za posiadanie broni bez pozwolenia grozi mu kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.


JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości