Funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali Ukraińca, który miał przy sobie broń palną.
7 stycznia na przejściu granicznym w Medyce do odprawy na wjazd do Polski zgłosił się Ukrainiec podróżujący autem na jarosławskich numerach, którego był współwłaścicielem.
Funkcjonariusze straży granicznej podczas kontroli pojazdu stwierdzili jakieś usterki i nieścisłości w dokumentach, wobec tego skierowali auto na tzw. drugą linię, do szczegółowego wyjaśnienia.Już w pomieszczeniu zwrócili uwagę na to, że mężczyzna zaczął objawiać oznaki zdenerwowania. Jak się okazało, powodem jego zachowania była broń palna oraz 7 sztuk amunicji i 2 puste łuski, które miał w kieszeni kurtki. Mężczyzna został zatrzymany. Za posiadanie broni bez pozwolenia grozi mu kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze