We wtorek, 30 grudnia, obywatel Ukrainy, w towarzystwie konwoju funkcjonariuszy z placówki SG w Sanoku przymusowo opuścił Polskę przez przejście graniczne w Medyce.
Kilka dni wcześniej, funkcjonariusze brzozowskiej policji zatrzymali go za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Sąd ukarał go grzywną w wysokości 4 tys. zł, świadczeniem pieniężnym – 5 tys. zł na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej, a także orzekł przepadek auta i 5-letni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.
Jak przekazała służba prasowa Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej, komendant placówki SG w Sanoku wydał decyzję o zobowiązaniu do powrotu, a także 5-letni zakaz wjazdu do strefy Schengen.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze