Reklama

Obywatele Konga pod osłoną nocy przekroczyli granicę

08/09/2018 12:30

Obywateli Konga w wieku od 22 do 27, którzy pod osłoną nocy pieszo przekroczyli granicę z Ukrainy do Polski zatrzymali strażnicy graniczni.

Strażnicy graniczni pełniący służbę z wykorzystaniem pojazdu obserwacyjnego (wyposażonego w kamerę do wizji nocnej), zauważyli po ukraińskiej stronie 3 osoby, które zbliżyły się do granicy, a następnie ją przekroczyły. Po polskiej stronie czekał już patrol, który ujął sprawców.

Najprawdopodobniej organizatorem przerzutu był obywatel Maroka, który podwiózł imigrantów do granicy. Afrykańczykom przedstawiono zarzuty popełnienia przestępstwa do czego się przyznali i dobrowolnie poddali się karze pozbawienia wolności na okres 4 miesięcy w zawieszeniu na 2 lata. Wszyscy zostali przekazani ukraińskim służbom granicznym w ramach readmisji.

W 2018 roku, funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali na podkarpackim odcinku granicy państwowej 144 cudzoziemców, którzy w celach migracyjnych nielegalnie próbowali przedostać się do krajów Unii Europejskiej.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    lop - niezalogowany 2018-09-08 23:05:03

    wywalic z Polski jak najszybciej!!!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama