Reklama

Obywatelom Ukrainy odmówiono wjazdu do Polski

19/03/2019 12:00

Usiłowali oni wjechać do Polski na podstawie fałszywych zaproszeń.

Do zdarzeń doszło 13 bm. Na przejściu granicznym w Budomierzu do kontroli zgłosił się 32-letni obywatel Ukrainy, który jako dokument uzupełniający do wizy przedstawił zaproszenie wydane rzekomo przez wojewodę dolnośląskiego.

Dokument wystawiony przez ten sam organ przedłożył również 36-letni Ukrainiec na przejściu granicznym w Medyce. W wyniku szczegółowej kontroli dokumentów strażnicy graniczni ustalili, że są one w całości podrobione. Cudzoziemcom postawiono zarzuty popełnienia przestępstwa, do czego się przyznali. Wizy wydane na podstawie fałszywych zaproszeń zostały unieważnione, zaś podróżnym odmówiono wjazdu do Polski.

W bieżącym roku funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej stwierdzili 164 fałszywe dokumenty różnego typu. 8 z nich stanowiły fałszywe zaproszenia.


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Nic nowego - niezalogowany 2019-03-20 03:29:39

    Oszustwo we krwi maja! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama