Reklama

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy

17/12/2020 06:42

Kierujący ciężarowym nissanem miał problem z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy. Zareagował na to jadący za nim mieszkaniec gminy Horyniec-Zdrój.

Dyżurny lubaczowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na trasie Dziewięcierz – Niwki 47-letni mieszkaniec gminy Horyniec-Zdrój zauważył, że jadący przed nim kierowca ciężarowego nissana ma problem z utrzymaniem się na właściwym pasie ruchu. Podejrzewając, że może być pod wpływem alkoholu, wyprzedził go i zajechał mu drogę, zmuszając go do zatrzymania. Następnie podbiegł do samochodu, wyciągnął kluczyki ze stacyjki i wezwał policję.

Badanie alkomatem wykazało w organizmie 64-letniego mieszkańca Narola kierującego nissanem ponad 2 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i odholowali pojazd na parking strzeżony. Za swój czyn mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama