Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miał 52-latek z Przemyśla, który próbował wczoraj, około g. 18.30, wyjechać ze sklepowego parkingu. Na szczęście ten zamiar udaremnił mu jeden z klientów sklepu.
Mężczyzna wykazał się wyjątkową przytomnością umysłu i obywatelską postawą. Widząc, że kierowca hyundaia w nieudolny sposób próbuje opuścić sklepowy parking, a następnie uderza w murowane ogrodzenie, natychmiast podjął interwencję. Otworzył drzwi samochodu, a kiedy z kierującym nie sposób było się porozumieć, zabrał mu kluczyki i ostatecznie przestawił auto, zawiadamiając przy okazji policję o zajściu. Gdy funkcjonariusze pojawili się na parkingu i kazali kierowcy hyundaia dmuchnąć w alkomat, okazało się, że ma on w organizmie blisko 3 promile alkoholu. 52-latek został przewieziony do policyjnego aresztu. Czeka go sprawa w sądzie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy."zawiadomił przy okazji policję"-rozumiem że przechodząc przypadkiem obok komendy ?
"zawiadomił przy okazji policję"-rozumiem że przechodząc przypadkiem obok komendy ?