Reklama

Obywatelskie zatrzymanie na parkingu. Mężczyzna zabrał pijanemu kierowcy kluczyki i zadzwonił po policję

Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miał 52-latek z Przemyśla, który próbował wczoraj, około g. 18.30, wyjechać ze sklepowego parkingu. Na szczęście ten zamiar udaremnił mu jeden z klientów sklepu.

Mężczyzna wykazał się wyjątkową przytomnością umysłu i obywatelską postawą. Widząc, że kierowca hyundaia w nieudolny sposób próbuje opuścić sklepowy parking, a następnie uderza w murowane ogrodzenie, natychmiast podjął interwencję. Otworzył drzwi samochodu, a kiedy z kierującym nie sposób było się porozumieć, zabrał mu kluczyki i ostatecznie przestawił auto, zawiadamiając przy okazji policję o zajściu. Gdy funkcjonariusze pojawili się na parkingu i kazali kierowcy hyundaia dmuchnąć w alkomat, okazało się, że ma on w organizmie blisko 3 promile alkoholu. 52-latek został przewieziony do policyjnego aresztu. Czeka go sprawa w sądzie.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kiol - niezalogowany 2015-04-01 18:30:10

    "zawiadomił przy okazji policję"-rozumiem że przechodząc przypadkiem obok komendy ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości