Reklama

Obywatelskie zatrzymanie kierowcy

16/12/2023 11:19

W środę, 13 grudnia czujność świadków i ich obywatelska postawa doprowadziły do wyeliminowania z ruchu pijanego kierowcy.

Całe zdarzenie miało miejsce na ul. Cmentarnej w Dębicy. Z przekazanych policji informacji wynikało, że kierowca forda porusza się całą szerokością jezdni, a mieszkanka powiatu dębickiego własnym autem zablokowała mu drogę i zmusiła do zjechania na przydrożny parking. Tam z innymi uczestnikami ruchu zabrała mu kluczyki i uniemożliwiła dalszą jazdę.

Przybyli na miejsce policjanci zweryfikowali stan trzeźwości 58-lata. Mieszkaniec Kochanówki wydmuchał ponad 2,8 promila alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a za jazdę pod wpływem odpowie przed sądem. Grożą mu: kara pozbawienia wolności do 2 lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna. 

Reklama

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama