W środę, 13 grudnia czujność świadków i ich obywatelska postawa doprowadziły do wyeliminowania z ruchu pijanego kierowcy.
Całe zdarzenie miało miejsce na ul. Cmentarnej w Dębicy. Z przekazanych policji informacji wynikało, że kierowca forda porusza się całą szerokością jezdni, a mieszkanka powiatu dębickiego własnym autem zablokowała mu drogę i zmusiła do zjechania na przydrożny parking. Tam z innymi uczestnikami ruchu zabrała mu kluczyki i uniemożliwiła dalszą jazdę.
Przybyli na miejsce policjanci zweryfikowali stan trzeźwości 58-lata. Mieszkaniec Kochanówki wydmuchał ponad 2,8 promila alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a za jazdę pod wpływem odpowie przed sądem. Grożą mu: kara pozbawienia wolności do 2 lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze