Reklama

Od wczoraj na sezonowym basenie gimnastyka w wodzie dla chętnych

Jeszcze przed końcem wakacji MOSiR w Jarosławiu chce nakłonić mieszkańców do częstszych wizyt na pływalni. W niedzielę odbyły się tam otwarte zajęcia aqua-areobiku, a od wczoraj (18 sierpnia) stanowią one codzienną atrakcję sezonowego basenu.

Gimnastyka w wodzie, prowadzona pod okiem instruktorki Kingi Fleszar, odbywa się w godzinach od 17.00 do 18.00. Oferta skierowana jest do dorosłych i dzieci. Ponieważ niedzielne zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, MOSiR rozważa wprowadzenie ich również do grafika krytej pływalni.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama