Jeszcze przed końcem wakacji MOSiR w Jarosławiu chce nakłonić mieszkańców do częstszych wizyt na pływalni. W niedzielę odbyły się tam otwarte zajęcia aqua-areobiku, a od wczoraj (18 sierpnia) stanowią one codzienną atrakcję sezonowego basenu.
Gimnastyka w wodzie, prowadzona pod okiem instruktorki Kingi Fleszar, odbywa się w godzinach od 17.00 do 18.00. Oferta skierowana jest do dorosłych i dzieci. Ponieważ niedzielne zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, MOSiR rozważa wprowadzenie ich również do grafika krytej pływalni.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze