Przez minutę w sobotę, 1 sierpnia br., w 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, na całym Podkarpaciu zabrzmią syreny alarmowe. Włączone zostaną dokładnie o godzinie 17.
Z prośbą do podkarpackich samorządów o uruchomienie syren zwróciła się wojewoda podkarpacki Ewa Leniart. Zaapelowała także o wywieszenie w tym dniu flag państwowych na budynkach samorządowych i w miejscach publicznych. Podjęte działania mają na celu oddanie hołdu i uczczenie pamięci uczestników Powstania Warszawskiego.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Może już czas powiedzieć kto i dlaczego zorganizował masowe unicestwienie Warszawiaków.Tak na marginesie :Ilość poległych w wojnie obronnej w 1939 r oraz walk Polaków na wszystkich frontach II wojny zginęło mniej Polaków niż w Powstaniu Warszawskim.To świadczy jak wielka skala była tej zbrodni.A winnych ciągle oficjalnie brak .
Może już czas powiedzieć kto i dlaczego zorganizował masowe unicestwienie Warszawiaków.Tak na marginesie :Ilość poległych w wojnie obronnej w 1939 r oraz walk Polaków na wszystkich frontach II wojny zginęło mniej Polaków niż w Powstaniu Warszawskim.To świadczy jak wielka skala była tej zbrodni.A winnych ciągle oficjalnie brak .