Reklama

Oddadzą hołd powstańcom warszawskim

Przez minutę w sobotę, 1 sierpnia br., w 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, na całym Podkarpaciu zabrzmią syreny alarmowe. Włączone zostaną dokładnie o godzinie 17.

Z prośbą do podkarpackich samorządów o uruchomienie syren zwróciła się wojewoda podkarpacki Ewa Leniart. Zaapelowała także o wywieszenie w tym dniu flag państwowych na budynkach samorządowych i w miejscach publicznych. Podjęte działania mają na celu oddanie hołdu i uczczenie pamięci uczestników Powstania Warszawskiego.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-07-28 17:30:47

    Może już czas powiedzieć kto i dlaczego zorganizował masowe unicestwienie Warszawiaków.Tak na marginesie :Ilość  poległych w wojnie obronnej w 1939 r oraz walk Polaków na wszystkich frontach II wojny zginęło mniej Polaków niż w Powstaniu Warszawskim.To świadczy jak wielka skala była tej zbrodni.A winnych ciągle oficjalnie brak .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama