Do udziału w mikołajkowej akcji zbiórki krwi, planowanej w najbliższą niedzielę, 6 grudnia, zapraszają członkowie tamtejszego Klubu Honorowych Dawców Krwi „Ratownik”.
– Zbiórka krwi odbędzie się w godzinach od 9 do 12 w Gminnym Ośrodku Kultury w Horyńcu-Zdroju – informuje Janusz Rawski, przedstawiciel zarządu KHDK „Ratownik”. – Będzie też możliwość zapisania się do rejestru Honorowych Dawców Szpiku Kostnego. Zachęcamy do wstąpienia w nasze szeregi – dodaje. Od wielu lat podobnym akcjom inicjowanym przez krwiodawców z „Ratownika” przyświeca hasło „Oddaj krew – to nie boli”. Będzie ono również mottem niedzielnej akcji. Uczestnicząc w niej, możesz zostać Świętym Mikołajem i podarować bezcenny prezent komuś, kto naprawdę go potrzebuje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ilu Mikołajów się zgłosiło? Ja swoim imieniem też odpowiadam za Mikołajki i w ramach tego oddałem krew w ramach Bahk pko, namówił mnie tata, a teraz ja zachęcam innych :)
Ilu Mikołajów się zgłosiło? Ja swoim imieniem też odpowiadam za Mikołajki i w ramach tego oddałem krew w ramach Bahk pko, namówił mnie tata, a teraz ja zachęcam innych :)