Coraz bliżej powstania w Wojewódzkim Szpitalu im. św. o. Pio w Przemyślu zapowiadanego Transgranicznego Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego. Niedawno rozstrzygnięty został przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej.
Przemyski szpital na Monte Cassino na opracowanie dokumentacji projektowej zarezerwował 500 tys. zł. Jedyną ofertę złożyła dębicka firma „Art-Faktory”. Wyceniła ją na 318 tys. 570 zł. Analizuje ją obecnie szefostwo placówki. Wiadomo, że na potrzeby utworzenia nowego oddziału przebudowany zostanie budynek obecnej pralni[paywall].
W nowym obiekcie powstaną „odcinek zakaźny dla dorosłych, odcinek zakaźny dla dzieci, odcinek obserwacyjny, izba przyjęć dla oddziału zakaźnego, poradnia, zaplecze socjalne i zaplecze techniczne”. Zamówienie obejmuje również wykonanie projektu zagospodarowania otoczenia budynku, w tym: przebudowę ciągów komunikacyjnych, czyli dróg dojazdowych dla karetek i pacjentów, utworzenie parkingu, chodników, aranżację zieleni i elementy małej architektury, a także przebudowę i budowę nowych podziemnych przyłączy: tlenu, sprężonego powietrza i oświetlenia terenu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze