Reklama

Odnaleźli nieprzytomnego 69-latka w polu pszenicy

22/06/2026 09:45

Kilka dni temu, policjanci z komisariatu w Pruchniku zostali powiadomieni o zaginięciu 69-letniego mieszkańca gminy Chłopice. Wiedząc, że czas odgrywa kluczową rolę w przypadku poszukiwań osób zaginionych, natychmiast przystąpili do jego poszukiwań. Tym bardziej, że z relacji przekazanej przez rodzinę wynikało, że mężczyzna miał znaczne problemy ze zdrowiem oraz z poruszaniem się.

W działania zaangażowane były wszystkie patrole będące wówczas na służbie. W trakcie prowadzonych działań dzielnicowi z posterunku w Wiązownicy odnaleźli 69-latka w polu pszenicy, około 200 metrów od jego domu. Z relacji służb wynika, że mężczyzna był nieprzytomny, ale oddychał. Do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego, mundurowi monitorowali jego czynności życiowe. Mężczyzna został przekazany pod opiekę ratowników i przewieziony do szpitala. 

„Ta interwencja pokazuje, jak ważne jest natychmiastowe zgłaszanie zaginięć osób starszych, schorowanych lub wymagających opieki. W takich sytuacjach liczy się każda minuta, a szybkie podjęcie działań może mieć kluczowe znaczenie dla zdrowia i życia człowiek”

Reklama

– dodała KPP w Jarosławiu.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama