W listopadzie ubiegłego roku na stadionie przy ul. Bandurskiego w Jarosławiu, w trakcie meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami JKS 1909 Jarosław i Polonia Przemyśl, kibice na trybunach odpalili race.
Bezpośrednio po meczu funkcjonariusze zatrzymali 16-latka, który użył zakazanych środków pirotechnicznych. W ubiegłym tygodniu policjanci po analizie nagranego wtedy materiału ustalili, a następnie zatrzymali 15-latka, który również złamał wtedy prawo, odpalając race.
Nastolatek usłyszał zarzuty posiadania wyrobów pirotechnicznych i teraz o losie nieletnich zdecyduje sąd rodzinny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nic im nie zrobią.To tylko puste gadanie.Teraz kibole czytaj "patrioci" w swoich wyczynach poza prawnych wykorzystują małolatów./mają być widoczni ale bezkarni/Ale może być tak jak w Rosji gdzie małolaty odpowiadają prawnie jak dorośli ale tylko wówczas kiedy demonstrują razem z opozycją przeciw Putinowi.Można i u nas to nastąpi.
wezcie ścigajcie aferzystów co kradną miliony a odpierdolcie się od zwyczajnych ludzi
Półgłówek z racą nim nie jest, z pozostałym zgoda https://natemat.pl/254755,jakie-afery-wybuchly-za-rzadow-pis-skoki-getback-drugie-pensje
tak sobie powtarzaj gdy znów to usłyszysz he he
Nic im nie zrobią.To tylko puste gadanie.Teraz kibole czytaj "patrioci" w swoich wyczynach poza prawnych wykorzystują małolatów./mają być widoczni ale bezkarni/Ale może być tak jak w Rosji gdzie małolaty odpowiadają prawnie jak dorośli ale tylko wówczas kiedy demonstrują razem z opozycją przeciw Putinowi.Można i u nas to nastąpi.
Półgłówek.
wezcie ścigajcie aferzystów co kradną miliony a odpierdolcie się od zwyczajnych ludzi