W niedzielę, 18 października br., halą Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji po raz kolejny zawładną tancerze. Szkoła Tańca „A – Z” i Przemyska Fundacja Rozwoju Tańca zapraszają na 17. Przemyską Galę Taneczną – Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla”.
– Zapowiada się kolorowa i żywiołowa impreza taneczna, obejmująca typowo sportowe zmagania w tańcu towarzyskim oraz pokazy w wykonaniu tancerzy naszej szkoły – zdradziła szefowa Szkoły Tańca „A-Z” Aleksandra Sołga. Turniej[paywall] rozgrywany będzie w 20 różnych kategoriach wiekowych, począwszy od najmłodszych tancerzy (7-latków), poprzez dzieci od 8 do 13 lat, aż po młodzież i dorosłych.
– Mamy nadzieję, że zgromadzona publiczność będzie mogła przeżyć wspaniałe, pełne artystycznych doznań chwile, oglądając eleganckie tańce standardowe, do których należą: walc angielski, tango, walc wiedeński, fokstrot i quickstep oraz żywiołowe, gorące i radosne tańce latynoamerykańskie takie jak: cza-cza, samba, rumba, pasodoble i jive – dodała A. Sołga.
Będzie można obejrzeć także inne formy tańca, m.in.: nowoczesne (w rytmach hip-hopu), salsę czy latino show. Zatańczą soliści, duety oraz zespoły, by wspomnieć latynoamerykańska Formacja Taneczna „A – Z”, Dance 4 Fans Club i „Azetki”. Gala podzielona zostanie na cztery odrębne bloki, które zaczynać się będą o godzinie 10, 12.30, 15 i 17.30. Bilety wstępu do nabycia w kasie przed imprezą w cenie: 20 zł (normalny), 10 zł (ulgowy, szkolny). Organizatorami gali są tradycyjnie Szkoła Tańca „A – Z” i Przemyska Fundacja Rozwoju Tańca przy wsparciu PCKiN „Zamek” i POSiR-u. Dzieci do lat 10 – wstęp wolny! Gorąco zapraszamy!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze