Dziś, 2 maja, o godz. 12 na przemyskiej starówce odbyła się uroczystość podniesienia flagi z okazji Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Harcerze rozpostarli ogromny symbol narodowy. W wydarzeniu udział wzięła Kompania Honorowa Wojska Polskiego. Zagrała Salezjańska Orkiestra Dęta „Augustino".
Co w planie na 3 maja?
godz. 10
msza święta w Bazylice Archikatedralnej w intencji Ojczyzny z udziałem Kompanii Honorowej Wojska Polskiego, pocztów sztandarowych
godz. 11.30
Wzgórze Zamkowe przy kamieniu upamiętniającym Konstytucję 3 Maja:
hymn państwowy i podniesienie flagi wystąpienia okolicznościowe zaproszonych gości, złożenie kwiatów.
godz. 12.30
Uroczysta Sesja Rady Miejskiej w Przemyślu w sali Zamku Kazimierzowskiego
autorka: Aleksandra Nowotyńska
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze