Reklama

Ogromna flaga na przemyskim Rynku [ZDJĘCIA]

Dziś, 2 maja, o godz. 12 na przemyskiej starówce odbyła się uroczystość podniesienia flagi z okazji Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Harcerze rozpostarli ogromny symbol narodowy. W wydarzeniu udział wzięła Kompania Honorowa Wojska Polskiego. Zagrała Salezjańska Orkiestra Dęta „Augustino".

Co w planie na 3 maja?


godz. 10
msza święta w Bazylice Archikatedralnej w intencji Ojczyzny z udziałem Kompanii Honorowej Wojska Polskiego, pocztów sztandarowych

godz. 11.30
Wzgórze Zamkowe przy kamieniu upamiętniającym Konstytucję 3 Maja:

hymn państwowy i podniesienie flagi wystąpienia okolicznościowe zaproszonych gości, złożenie kwiatów.

godz. 12.30
Uroczysta Sesja Rady Miejskiej w Przemyślu w sali Zamku Kazimierzowskiego

 

autorka: Aleksandra Nowotyńska

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama