Reklama

Okiem czepialskiego: Uszkodzona poręcz szpeci

12/02/2017 14:03

Pod koniec ubiegłego roku wyremontowano oba chodniki na moście Orląt Przemyskich i nareszcie przechodnie nie muszą omijać kałuż. Jednak nie byłbym sobą, gdybym się do czegoś nie przyczepił.

Podczas remontu prawdopodobnie operator ładowarki zaczepił łyżką o poręcz i rozerwał metalową konstrukcję. Trudno, zdarza się, ale po remoncie nikt nie naprawił uszkodzeń, a przecież ktoś odebrał całość robót. Do dzisiaj powyginane elementy nie dość, że straszą, to również stwarzają niebezpieczeństwo.
Czepialski
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Piotr - niezalogowany 2017-02-12 15:50:40

    Jedno naprawili drugie śpi****li 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2017-02-12 16:43:28

    trzeba ogłosić przetarg albo dodatkowo zlecić wykonanie , nic za darmo

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    g - niezalogowany 2017-02-12 17:45:30

    to nie czepianie się tylko słuszna uwaga

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama