Reklama

Okiem czepialskiego: co to za dziura w środku miasta?

05/02/2016 09:15

Kilka lat temu na skwerku przy ulicy Jagiellońskiej z wielkimi emocjami odkopano wejście do schronu przeciwlotniczego zbudowanego prawdopodobnie pod koniec wojny.

Kilku odważnych spenetrowało kilkadziesiąt metrów podziemnej budowli, ale żadnych rewelacji nie znaleźli. Wtedy też powstało parę śmiałych planów wykorzystania schronu jako atrakcji turystycznej. Miała być podziemna trasa ze stałą ekspozycją i tym podobne pomysły, ale skończyło się jak zwykle. Wejście przykryto elementami blaszanego ogrodzenia i tak zostało. Dzisiaj ludzie zaglądają pod powyginaną blachę i głowią się, co to za dziura w środku miasta.


Czepialski
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Polak - niezalogowany 2016-02-05 16:37:31

    Ruszy się coś przed wyborami jak zwykle :)Trzeba się jakaś pokazać żeby głosy leciały,jeszcze chwile a zaorają Przemyśl,masakra...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    nickk - niezalogowany 2016-02-05 16:39:01

    moze w następnej kadencji się to zmieni

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Xxx - niezalogowany 2016-02-07 07:37:22

    jak nie ma kasy na renowacje to zakopać  dziurę i zabierać te blachy leżące ze 2 lata, wstyd

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama