Reklama

Okiem czepialskiego: Kto posprząta po patriotach?

08/08/2015 17:30

1 sierpnia w Przemyślu odbyły się obchody rocznicy wybuchu powstania warszawskiego. Z tej okazji młodzi patrioci powiesili na barierce mostu kilkunastometrowy transparent z napisem „Zginęli za naszą wolność. Warszawa 44”.

Piękny gest, podkreślający, że pamiętamy o powstaniu. Minęło kilka dni i transparent zdjęto, niestety zapomniano o szmacianych trokach, którymi był przywiązany. Powiewają teraz na wietrze, a przechodnie się zastanawiają, czy kawałki szmatek ostrzegają przed świeżo pomalowaną barierką, czy mają odstraszać ptaki. 


JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2015-08-08 19:00:26

    Zostawcie je. Gdy kiedyś będą malować te barierki, to będzie jak znalazł.  Czyli , na jedną  jak i drugą okazję są dobre.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ja - niezalogowany 2015-08-10 13:22:46

    To się redakcja dowiedziała przy okazji, że w Przemyślu też były Obchody 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego..., to teraz jakby relacja po......... fakcie .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    patriota - niezalogowany 2015-08-10 13:40:12

    ten piękny transparent przygotowali kibice. prośba by precyzyjnie pisać kto to zrobił a nie kierować ogólniki

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama