Co zrobić, kiedy za oknem mróz, a w domu ciężko wytrzymać z dwu- czy trzylatkiem? Wyjdź z nim na śnieg i wspólnie spędźcie czas na zabawie! Zimowe zabawy doskonale dotleniają i hartują organizm. Trzeba pamiętać o ubraniu, które nie będzie przemakać i krępować ruchów oraz o nałożeniu kremu ochronnego na skórę twarzy i dłoni. Ważne, aby ubrania były lekkie i przepuszczające powietrze. Buty natomiast powinny mieć na górze ściągacze, które zmniejszą ryzyko przemoczenia rajstopek.
Dobrze, mamy już strój i jesteśmy na zewnątrz, co więc robić z dzieckiem? Po pierwsze, sanki! To najlepsza frajda dla malucha. Sanki z oparciem, kocyk na kolana i szybki tata, który zafunduje dziecku przejażdżkę slalomem po śniegu. Uśmiech gwarantowany!Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze