Reklama

Okiem mamy Majówki: Świąteczna sesja zdjęciowa?

28/12/2017 07:21

Dziś bardzo popularne są stylizowane sesje zdjęciowe. Można takową wykonać już w 2. tygodniu życia niemowlaka. To dobry sposób na zatrzymanie szybko przemijających chwil. Jestem na TAK!

Około 15 lat temu otrzymałam kartę świąteczną ze zdjęciem niemowlaków w stroju Mikołaja. Słodki widok. Zdjęcie wykonała australijska fotografka Anne Geddes, specjalizująca się w fotografii dziecięcej. To prekursorka dziecięcej fotografii. Z roku na rok było ich coraz więcej. Dziś mamy szeroką ofertę do wyboru nie tylko w miastach, ale i w mniejszych miejscowościach. Do tego różne promocje na sesje świąteczne, rodzinne, studyjne, plenerowe. Oferta jest bardzo bogata i często dostosowana do potrzeb klienta. Osobiście jestem fanką profesjonalnych fotografii od pierwszych chwil. Wiem też z własnego doświadczenia, że przy pierwszym dziecku rodzice fotografują dziecko niemal w każdej sekundzie, stąd miliony zdjęć na komputerze, z których ciężko wybrać te do wywołania. Natomiast zdjęcia wykonane podczas profesjonalnej sesji to kilka ujęć, które na długo zostaną w pamięci . Profesjonalne gadżety, świąteczny klimat, choinka, piękne stylizacje. Poczujesz się jak prawdziwa gwiazda, a efekt końcowy to piękna fotografia niczym z pierwszych stron gazet. Wywołane zdjęcia w superjakości mogą ozdobić ściany Waszych domów i stać się elementem domowej galerii. Profesjonalna sesja fotograficzna to również dobry pomysł na prezent, np. chrzest, święta, urodziny itd. To również wyśmienity pomysł na prezent dla rodziny, np. zdjęcia z sesji świątecznej możesz wykorzystać do kalendarza dla dziadków czy stworzyć personalizowane magnesy na lodówkę lub fotokubki. Możliwości jest wiele. Liczy się pomysł, a uśmiech na twarzach obdarowanych gwarantowany. Zachęcam do dzielenia się opiniami na temat sesji, które wykonaliście. Kogo polecacie?


Jeżeli chciałybyście bądź chcielibyście, tatusiowie, poruszyć kwestie, które Was nurtują, zapraszam do nadsyłania pytań, opinii na adres e-mailowy: monika.x.maj@gmail.com


Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama