Reklama

Okradł znajomych w jednym z przemyskich hoteli

Do 8 lat więzienia grozi 24-letniemu mieszkańcowi powiatu brzeskiego, zatrzymanemu przez przemyskich policjantów w związku z podejrzeniami o kradzież pieniędzy, telefonu i złotej obrączki z pokoju jednego z przemyskich hoteli.

Z informacji udostępnionych przez przemyską komendę wynika, że do kradzieży miało dojść w nocy, w czasie pobytu małżeństwa mieszkającego na terenie Rzeszowa w jednym z przemyskich hoteli.

Poszkodowani w połowie marca powiadomili dyżurnego przemyskiej komendy o zniknięciu z ich pokoju pieniędzy, telefonu i złotej obrączki o łącznej  wartości ponad 8600 zł. Jako potencjalnych sprawców wskazali znajomych, którzy razem z nimi przebywali na terenie hotelu.

W wyniku policyjnych działań potwierdziło się, że sprawcą kradzieży jest 24-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego. Mężczyzna przyznał się do postawionego mu zarzutu. Na wniosek prokuratury zastosowano wobec niego dozór policji i zakazu opuszczania kraju. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości