Do 8 lat więzienia grozi 24-letniemu mieszkańcowi powiatu brzeskiego, zatrzymanemu przez przemyskich policjantów w związku z podejrzeniami o kradzież pieniędzy, telefonu i złotej obrączki z pokoju jednego z przemyskich hoteli.
Z informacji udostępnionych przez przemyską komendę wynika, że do kradzieży miało dojść w nocy, w czasie pobytu małżeństwa mieszkającego na terenie Rzeszowa w jednym z przemyskich hoteli.
Poszkodowani w połowie marca powiadomili dyżurnego przemyskiej komendy o zniknięciu z ich pokoju pieniędzy, telefonu i złotej obrączki o łącznej wartości ponad 8600 zł. Jako potencjalnych sprawców wskazali znajomych, którzy razem z nimi przebywali na terenie hotelu.
W wyniku policyjnych działań potwierdziło się, że sprawcą kradzieży jest 24-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego. Mężczyzna przyznał się do postawionego mu zarzutu. Na wniosek prokuratury zastosowano wobec niego dozór policji i zakazu opuszczania kraju.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze