W Nowe Sarzynie odbył się VIII Turniej Otwarcia Sezonu 2021 – 2022. Świetnie zaprezentowali się w zawodach przedstawiciele Nurtu Przemyśl.
Aleksandra Makar zajęła 1. miejsce w kategorii młodziczek. Ola wygrała w półfinale z Amelią Kramek (Stalowa Wola), zaś w finale z Leną Dołżycką (Ustrzyki Dolne). Wiktor Iwaniuch z kolei zwyciężył w kategorii młodzików. W półfinale pokonał Bartosza Stańkę (Łętownia), a w finale wygrał z Jakubem Hubką (Kąkolówka). Drugi przemyski młodzik Gracjan Dębski zakończył zawody na 4. miejscu. Młodszy brat Gracjana – Wojciech po raz pierwszy rywalizował w wyższej kategorii i został sklasyfikowany na 10. miejscu. Maja Kozak zajęła 4. miejsce wśród kadetek, w półfinale ulegając Kamili Bochenek (Łętownia). Kategorię seniorów wygrał Rafał Iwaniuch, ojciec Wiktora, który wygrał w półfinale z Tomaszem Tetlą, a w finale zwyciężył Kamila Klocka.
Kilka dni po zmaganiach w Nowej Sarzynie pingpongiści Nurtu błysnęli po raz kolejny. Tym razem w Dębicy, gdzie odbyła się 22. Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego w ramach Narodowego Dnia Tenisa Stołowego. Nurt reprezentowali: Weronika Pelc, Aleksandra Makar i Łukasz Kalinowski. Kapitalne zawody rozegrał ten ostatni, zajmując 1. miejsce w kategorii mężczyzn 20 – 39 lat. W półfinale wygrał z Michałem Rutą (Wola Mała), a w finale zwyciężył Tomasza Niemca (Dębica). Dobrze zaprezentowała się W. Pelc, która zajęła 2. miejsce w kategorii kobiet powyżej 17 lat, pokonując Agnieszkę Jaszczur (Sanok) i przegrywając z doświadczoną Grażyną Zielińską (Krakowa). A. Makar natomiast zajęła 3. miejsce w kategorii dziewcząt do 13 lat, wygrywając w ćwierćfinale z Amelią Kramek (Stalowa Wola). W półfinale uległa dwa lata starszej po bardzo wyrównanej i zaciętej grze Julii Wiktor (Ropczyce).

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze