Reklama

Oni mają receptę na szczęśliwy związek. 25 par świętowało zacny jubileusz

W ostatni czwartek października 25 par z gminy Orły wspominało wzruszające chwile sprzed pół wieku, towarzyszące zawarciu małżeństwa.

Wręczyli je włodarz gminy Bogusław Słabicki oraz przewodnicząca rady gminy Małgorzata Hawro, przewodnicząca Komisji Kultury, Oświaty i Spraw Socjalnych Elżbieta Durbajło, skarbnik gminy Teresa Oczkoś i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Krzysztof Jara. Jak zwykle przy tego typu okazjach były łzy wzruszenia, kwiaty i pamiątkowe prezenty oraz głośno odśpiewane Sto lat. Wspólny obiad, do którego zasiedli jubilaci, był również okazją do wspomnień i opowieści, które dla niejednego młodego stażem małżeństwa mogłyby być prawdziwym drogowskazem na drodze do wspólnego szczęścia.


fot.UG Orły
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mężatka - niezalogowany 2016-11-05 18:29:52

    Gratulacje i najlepsze życzenia dla tych cudownych par małżeńskich

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama