W ostatni czwartek października 25 par z gminy Orły wspominało wzruszające chwile sprzed pół wieku, towarzyszące zawarciu małżeństwa.
Wręczyli je włodarz gminy Bogusław Słabicki oraz przewodnicząca rady gminy Małgorzata Hawro, przewodnicząca Komisji Kultury, Oświaty i Spraw Socjalnych Elżbieta Durbajło, skarbnik gminy Teresa Oczkoś i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Krzysztof Jara. Jak zwykle przy tego typu okazjach były łzy wzruszenia, kwiaty i pamiątkowe prezenty oraz głośno odśpiewane Sto lat. Wspólny obiad, do którego zasiedli jubilaci, był również okazją do wspomnień i opowieści, które dla niejednego młodego stażem małżeństwa mogłyby być prawdziwym drogowskazem na drodze do wspólnego szczęścia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Gratulacje i najlepsze życzenia dla tych cudownych par małżeńskich
Gratulacje i najlepsze życzenia dla tych cudownych par małżeńskich