Reklama

Opel czołowo zderzył się z busem przewożącym pasażerów

Kierująca osobówką 35-latka przyznała, że wcześniej piła alkohol.

Przedwczoraj, po godzinie 22, kierująca osobowym oplem zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do czołowego zderzenia z busem.

Tym drugim pojazdem jechało kilku pasażerów.

35-latka z opla przyznała się policjantom, że przed zderzeniem, tego samego wieczoru, piła alkohol. Kobietę przewieziono do szpitala, a tam pobrana od niej krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

Mundurowi zatrzymali jej prawo jazdy, a samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu. 

Kierowca i pasażerowiez busa nie ucierpieli.

Reklama


fot.KPP Nisko


fot.KPP Nisko
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama