Kierująca osobówką 35-latka przyznała, że wcześniej piła alkohol.
Przedwczoraj, po godzinie 22, kierująca osobowym oplem zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do czołowego zderzenia z busem.
Tym drugim pojazdem jechało kilku pasażerów.
35-latka z opla przyznała się policjantom, że przed zderzeniem, tego samego wieczoru, piła alkohol. Kobietę przewieziono do szpitala, a tam pobrana od niej krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.
Mundurowi zatrzymali jej prawo jazdy, a samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu.
Kierowca i pasażerowiez busa nie ucierpieli.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze