W niedzielę, 25 lutego, przed północą, dyżurny rzeszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że w jednym z bloków przy ul. Dąbrowskiego nietrzeźwa matka opiekuje się niemowlęciem. Na miejsce bezzwłocznie skierował patrol policji.
Gdy mundurowi przybyli na miejsce zastali zamknięte drzwi od mieszkania. Kobieta przebywająca w środku nie chciała ich otworzyć, po czym przestała odpowiadać na zadawane jej pytania. Na miejsce wezwano strażaków, którzy rozwiercili zamek w drzwiach umożliwiając wejście do mieszkania.
W środku policjanci zastali nietrzeźwą 22-latkę i śpiącą w łóżeczku 4-miesięczną dziewczynkę. Dziecko było całe i zdrowe, lecz jego matka wydmuchała prawie 2 promile.
Kobieta została przewieziona do izby wytrzeźwień, a niemowlę zostało przekazane pod opiekę najbliższych. O całej sprawie ma zostać powiadomiony sąd rodzinny.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze