Reklama

„Opiekowała się” dzieckiem, mając ponad promil w organizmie

W sądzie rodzinnym znajdzie swój finał wtorkowa interwencja policjantów w mieszkaniu 31-letniej mieszkanki Jarosławia. O tym, że pijana kobieta opiekuje się dzieckiem, powiadomił policję pracownik socjalny.

Z relacji jarosławskiej policji wynika, że dzielnicowi z jarosławskiej komendy zostali wezwani do jednego z mieszkań na terenie Jarosławia 12 marca, około godziny 17. Z prośbą o interwencję zadzwoniła pracownica Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Na miejscu okazało się, że 31-letnia kobieta, opiekująca się swoją 5-letnią córką, jest pijana. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało u niej ponad promil. W tej sytuacji dziecko zostało przekazane pod opiekę rodzinie. Obecnie policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności tej sprawy. Matce może grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności w sytuacji, jeśli okazałoby się, że swoim zachowaniem naraziła córkę na bezpośrednie zagrożenie życia lub zdrowia.

 

Reklama

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    On - niezalogowany 2019-03-14 16:39:30

    Czyli dopóki dziecko nie ukończy 18lat mama nie może się napic....  Co za czasy... 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2019-03-14 17:41:17

    skierowanie programu 500+ do rodzin gdzie rodzice nie pracują , nie przyczyniając się do wspomagania budżetu , skutkuje rozpasaniem patologii do granic możliwości. W takim wypadku trwale należałoby zabrać świadczenie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości