12 i 13 października okazały się szczęśliwymi dniami dla tych, którzy jakiś czas temu coś utracili. To właśnie w tych dniach ich zguby się odnalazły.
Najpierw w Medyce „wpadła” naczepa, która jak się okazało została utracona we Francji i od tego czasu figurowała w bazie SIS i Interpolu. 43-letniego obywatela Ukrainy, który kierował pechowym zestawem przesłuchano w charakterze świadka, a naczepę wartą ok. 70 tys. zł przekazano policji.
Dzień później w Budomierzu, 50-letni obywatel Ukrainy zgłosił się do kontroli na wyjazd z Polski. Kierował on oplem na ukraińskich numerach rejestracyjnych. To nie zwiodło funkcjonariuszy BiOSG i dokonali głębszego sprawdzenia. Słusznie, ponieważ okazało się, że samochód o szacunkowej wartości 50 tys. zł. został utracony ponad 1,5 roku temu na terenie Polski. W tej sprawie również dalsze czynności należą do policji.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze