Reklama

Osobówka i naczepa odzyskane

25/10/2023 07:51

12 i 13 października okazały się szczęśliwymi dniami dla tych, którzy jakiś czas temu coś utracili. To właśnie w tych dniach ich zguby się odnalazły.

Najpierw w Medyce „wpadła” naczepa, która jak się okazało została utracona we Francji i od tego czasu figurowała w bazie SIS i Interpolu. 43-letniego obywatela Ukrainy, który kierował pechowym zestawem przesłuchano w charakterze świadka, a naczepę wartą ok. 70 tys. zł przekazano policji.

Dzień później w Budomierzu, 50-letni obywatel Ukrainy zgłosił się do kontroli na wyjazd z Polski. Kierował on oplem na ukraińskich numerach rejestracyjnych. To nie zwiodło funkcjonariuszy BiOSG i dokonali głębszego sprawdzenia. Słusznie, ponieważ okazało się, że samochód o szacunkowej wartości 50 tys. zł. został utracony ponad 1,5 roku temu na terenie Polski. W tej sprawie również dalsze czynności należą do policji.

Reklama

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama