Szczere gratulacje i życzenia kolejnych lat skutecznej służby usłyszeli w niedzielne popołudnie, 3 maja, strażacy ochotnicy z Tryńczy. Tryniecka Ochotnicza Straż Pożarna świętowała tego dnia 110-lecie istnienia.
Okazała uroczystość, zorganizowana z okazji jubileuszu, rozpoczęła się mszą świętą, koncelebrowaną przez ks. proboszcza Romana Trzeciaka, z udziałem pocztów sztandarowych i strażaków jednostek OSP gminy Tryńcza.
fot.UG Tryńcza
Jubileusz 110-lecia był okazją do uhonorowania najbardziej zasłużonych strażaków.

fot.UG Tryńcza
Jubileuszowe uroczystości rozpoczęły się mszą świętą z udziałem pocztów sztandarowych i strażaków jednostek OSP gminy Tryńcza.
Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa zostali odznaczeni: dh Adam Nagórny i dh Zdzisław Kulpa, a srebrnym dh Dariusz Gwóźdź, dh Stanisław Wiecheć oraz dh Zygmunt Młynarski. Brązowy Medal za Zasługi dla Pożarnictwa został wpięty nad lewą kieszenią munduru druha Stanisława Sobali. Oprócz tego Odznaką „Strażak Wzorowy” odznaczeni zostali: dh Kamil Szozda, dh Mariusz Strama i dh Zdzisław Wielgos.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ciekawe czy czary tego kabana w złotej szacie odstraszą ogień piekielny :-)
Ciekawe czy czary tego kabana w złotej szacie odstraszą ogień piekielny :-)