W Szkole Podstawowej nr 2 w Przeworsku zorganizowano kiermasz ciast. Wszystkie wypieki można nabyć w sklepiku szkolnym do 29. stycznia do 14.00.
Cały dochód ze sprzedaży słodkości przeznaczony będzie na rzecz sześcioletniej Patrycji z Przeworska, która musi zostać poddana leczeniu w wyniku powikłań po operacji guza mózgu. Organizatorami akcji jest Samorząd Uczniowski klas IV – VI oraz świetlica szkolna. Dzisiaj ostatni dzień, aby wspomóc leczenie młodziutkiej przeworszczanki, a przy okazji zaserwować sobie smakowity deser.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze