1 lipca po raz 12. na stadion sportowy tłumnie ściągną amatorzy jarskich specjałów – tradycyjnych i tych jeszcze nie odkrytych.
Święto Pieroga to nie tylko doznania kulinarne, murawa zmieni się w arenę Olimpiady Sołeckiej, będą konkurencje sprawnościowe, lepienie pierogów na czas i wiele innych zmagań bawiących do łez! W poprzednim roku sprzedano 40 tys. pierogów!
W tym roku bijemy rekord! Gwiazdą wieczoru będą Łzy! Impreza będzie też wspierać szczytny cel, prowadzona będzie zbiórka na leczenie Szymka Zamorskiego (ING Bank Śląski nr konta: 07 1050 0099 6781 1000 1000 0656).

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ktos kto wymyslil to swieto, strzelil w 10:)
''tłumnie ściągną amatorzy jarskich przysmaków''No tak, jednakowoż, trzeba zachować czujność, gdyż te niby jarskie pierożęta mogą być opruszone skwarkami albo nasączone smalcem itp.
a ten pan ktory jest mieszkancem teraz Ostrowa a leje beton nic nie dal:)tylu tu sponsorow widac a pana niema ,oj nieladnie
Nie wiem co ty sadzisz su-metal, ale ja od dłuższego czasu mam wyrzuty sumienia po tym, jak w czasie jazdy na rowerze połknąłem jakiegoś owada, chyba była to mucha. Co robić w takiej sytuacji? Mój kolega znowu nie wie jak zareagować na tasiemca, którego połknął pijąć wodę z górskiego potoku. Ma chłop dylemat, czy pozwolić mu żyć czy go unicestwić. To trudne sprawy dla głębokich ekologów. Jak tu żyć w zgodzie z przyrodą? Podpowiedź coś.
Ktos kto wymyslil to swieto, strzelil w 10:)
''tłumnie ściągną amatorzy jarskich przysmaków''No tak, jednakowoż, trzeba zachować czujność, gdyż te niby jarskie pierożęta mogą być opruszone skwarkami albo nasączone smalcem itp.
a ten pan ktory jest mieszkancem teraz Ostrowa a leje beton nic nie dal:)tylu tu sponsorow widac a pana niema ,oj nieladnie