Reklama

Radymno: Oszukana na pellet w okazyjnej cenie. Straciła prawie 1,5 tys. zł

Nierozwagą podczas zakupów internetowych wykazała się mieszkanka gminy Radymno. Chciała skorzystać z tzw. okazji, a straciła niemałą kwotę. Kobieta skusiła się na tani pellet.

41-latka, szukając w internecie opału w atrakcyjnej cenie, najwyraźniej straciła czujność. Jak przekazała policjantom z komisariatu w Radymnie, którzy wczoraj (7 września) przyjęli od niej zgłoszenie, po nawiązaniu kontaktu ze sprzedającym przelała blisko 1,5 tys. złotych na konto podane w przesłanym przez niego formularzu.

Towar miał dotrzeć do zamawiającej w 5 dni roboczych, ale tak się nie stało. Próby skontaktowania się ze sprzedawcą też się nie powiodły, w związku z czym kobieta zgłosiła sprawę na policji.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości