Kolejna, po odnowionych drogach, nowych chodnikach, doposażeniu szkół w nowoczesny sprzęt, inwestycja w gminie Fredropol została oddana do użytku. 6 grudnia w Rybotyczach doszło do uroczystego otwarcia oczyszczalni ścieków.
W uroczystości udział wzięły władze gminy na czele z wójtem Mariuszem Śnieżkiem, gminni radni, zastępca dyrektora Oddziału Agencji Nieruchomości Rolnych w Rzeszowie Jolanta Kazimierczak oraz mieszkańcy Rybotycz i zaproszeni goście. Inwestycja kosztowała ponad 1,5 mln zł. Gminę samodzielnie nie byłoby stać na taki wydatek, ale udało się pozyskać dotację z Agencji Nieruchomości Rolnych w kwocie 759 tys. 695 zł, więc wkład finansowy gminy zamknął się sumą 754 tys. 758 zł. Dzięki dofinansowaniu został rozbudowany odcinek kanalizacji gminnej na łącznej długości 671 m bieżących oraz zmodernizowany budynek oczyszczalni w Rybotyczach[paywall].
– Gmina Fredropol jest wyjątkowo skutecznym beneficjentem programów realizowanych przez Agencję Nieruchomości Rolnych. Tylko gminy z dobrym menadżerem, gospodarzem tak umiejętnie wykorzystują możliwości realizacji inwestycji na terenach popegeerowskich, jakie stwarza nasza agencja – powiedziała zastępca dyrektora Oddziału Agencji Nieruchomości Rolnych w Rzeszowie Jolanta Kazimierczak.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ale jaja. 9 osób przecina wstęgę a 5 to obserwuje , co nożyczek dla nich zabrakło czy wstęga za krótka.
Po prostu myślenie nie jest ich najmocniejszą stroną
To teraz ksiądz święci nawet gówno ??
ksiadz sie wszedzie wepcha liczy sie kasa dla nich
Gówniany biznes rozkwita w Rybotyczach...
za pieniadze i dla slawy gowienka mozna swiecic
Ale jaja. 9 osób przecina wstęgę a 5 to obserwuje , co nożyczek dla nich zabrakło czy wstęga za krótka.
Po prostu myślenie nie jest ich najmocniejszą stroną
To teraz ksiądz święci nawet gówno ??