9 gramów efedryny oraz susz konopi indyjskich przechowywał w domu mieszkaniec Przeworska. za posiadanie narkotyków oraz środków psychotropowych odpowie przed sądem.
Podczas wykonywanych czynności na terenie przeworskiego szpitala funkcjonariusze policji zabezpieczyli u 21-letniego pacjenta ok. 1 grama marihuany. Przeszukano jego miejsce zamieszkania, gdzie poza suszem konopi indyjskich ujawniono również substancję psychotropową – efedrynę.
Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat za posiadanie środków odurzających. Czynności w tej sprawie prowadzi przeworska policja.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.nie no straszne.. co za kraj.. alkohol, który niszczy wszystko w organizmie jest legalny a za kilka nabic do lufki ktora wycisza organizm idze się siedzieć
nie no straszne.. co za kraj.. alkohol, który niszczy wszystko w organizmie jest legalny a za kilka nabic do lufki ktora wycisza organizm idze się siedzieć