Reklama

Pacjent ze szpitala w Przemyślu kolejną ofiarą koronawirusa. Jest też nowy przypadek z powiatu przemyskiego

03/06/2020 18:42

Zwiększyła się liczba ofiar koronawirusa na Podkarpaciu. Wczoraj, 2 czerwca, w szpitalu w Przemyślu zmarł 69-letni mężczyzna. W porannym raporcie Ministerstwa Zdrowia ujęty został również kolejny przypadek COVID-19 na terenie województwa podkarpackiego. Zakażony to starszy mężczyzna z powiatu przemyskiego.

Tym samym łączny bilans ofiar śmiertelnych koronawirusa na Podkarpaciu to 36 osób. Z popołudniowego komunikatu Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego wynika, że obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 25 osób, 1613 poddane jest kwarantannie, a w izolacji domowej przebywają 4 osoby. 14 osób z potwierdzonym COVID-19 jest hospitalizowanych. Pozytywna informacja płynąca z dzisiejszych komunikatów jest taka, że wyzdrowiała kobieta w sile wieku z powiatu krośnieńskiego. Łącznie od początku trwania epidemii na Podkarpaciu wyzdrowiały natomiast 334 osoby.

 

Reklama

 


GL
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    lol - niezalogowany 2020-06-03 20:29:19

    A na mieście mówią, że u nas nie ma wirusa?!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Nowy - niezalogowany 2020-06-03 21:19:19

    Ale to onkologiczny pacjent :/ więc co ma do tego korona? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2020-06-03 21:38:18

    co ma do tego korona ? proste i logiczne - oznacza to że pewnie bezpośrednią przyczyną był wirus a nie schorzenie onkologiczne.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama