Zwiększyła się liczba ofiar koronawirusa na Podkarpaciu. Wczoraj, 2 czerwca, w szpitalu w Przemyślu zmarł 69-letni mężczyzna. W porannym raporcie Ministerstwa Zdrowia ujęty został również kolejny przypadek COVID-19 na terenie województwa podkarpackiego. Zakażony to starszy mężczyzna z powiatu przemyskiego.
Tym samym łączny bilans ofiar śmiertelnych koronawirusa na Podkarpaciu to 36 osób. Z popołudniowego komunikatu Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego wynika, że obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 25 osób, 1613 poddane jest kwarantannie, a w izolacji domowej przebywają 4 osoby. 14 osób z potwierdzonym COVID-19 jest hospitalizowanych. Pozytywna informacja płynąca z dzisiejszych komunikatów jest taka, że wyzdrowiała kobieta w sile wieku z powiatu krośnieńskiego. Łącznie od początku trwania epidemii na Podkarpaciu wyzdrowiały natomiast 334 osoby.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A na mieście mówią, że u nas nie ma wirusa?!
Ale to onkologiczny pacjent :/ więc co ma do tego korona?
co ma do tego korona ? proste i logiczne - oznacza to że pewnie bezpośrednią przyczyną był wirus a nie schorzenie onkologiczne.
Gdyby tak wszyscy obowiązkowo zrobili testy to statystyki były by przerażające - Im mniej się wie tym dłużej się śpi i głowa nie boli z problemów
Najbardziej w tym artykule podoba mi się zdjęcie tego pana w kombinezonie itd. z nosem na wierzchu
Hahaha ta jasne bezpośrednia przyczyną koronawirus, chyba do statystyk
Owszem Nowy, mógł być bezpośrednią przyczyną zgonu bo do doprowadził. Ciekawe tylko gdzie się zaraził, bo wg wielu z was nasze miasto jest wolne od wirusa?
do Kaśka - tylko sprawa jest taka z tymi testami ,że sam ich wynalazca, powiedział i zastrzegł oficjalnie ,że nie nadają się one do diagnostyki chorób zakaźnych u ludzi .
Gdzieś ty takie rewelacje $$ wyczytał? Test jest oparty na wykryciu genomu wirusa, kwestią jest czy dobrze pobrany ale to może powodować, że dodatnich będzie mniej
No właśnie nie wiadomo na co robią te testy i co tak naprawdę z nich wychodzi.... A co do! to powiedz jakim cudem ta sama próbka w jednym labo wychodzi pozytywnie w innym negatywnie??? bezpośrednia przyczyną zgonu to covid nie ważne że był to onkologiczny pacjent? A przypominasz sobie osobę która wypadła z okna i też swierdzili ze przyczyną zgonu to covid.... Jak dla mnie totalna ściema, kiedy facet w ciężkim stanie jest na onkologii a przewożą go na sor bo test wyszedł pozytywny a objawów zero to co jest przyczyną zgonu?
Z raka mógł się wyleczyć, była aktywny do końca.
Już odpowiadam, po pierwsze próbka trafia tylko do jednego laboratorium, po drugie nie ma testów w 100% czułych i swoistych
Czyli reasumując na początku MZ mówiło że ofiary śmiertelne miały choroby współistniejące, czyli że korona nie była przyczyną śmierci, teraz chyba im się statystyki nie zgadzają albo w mediach nie ma już takiego bum na cały ten syf bo każdego kto umrze dodają do ofiar korony. Za chwilę ofiara wypadku drogowego będzie ofiarą korony...no chore to jest
Poluzowano nakazy to się zacznie niestety. Ludzie tu narzekają ze wymyslili sobie wirusa a zachwile że nieradza sobie z nim. Tak zle i tak nie dobrze.
Gościu zmarł z przyczyn naturalnych a oni nam z mózg7 igły widły... Żałosne to co robicie. Powinniscie sie wstydzic za oklamywanie nas ludzi
Pacjent leczony onkologicznie w Brzozowie na raka ,po chemioterapii parę dni wcześniej ,i znów podciągają pod koroną virusa
Dajcie sobie siana, facet od 2 lat chorował na raka a ostatnie 0.5 roku nie był w stanie sam się poruszać, wirus, śmiesznie to wygląda, szpital przytulił 11 tysi za leczenie że tak powiem osobę skazana na śmierć.. Obluda
A na mieście mówią, że u nas nie ma wirusa?!
Ale to onkologiczny pacjent :/ więc co ma do tego korona?
co ma do tego korona ? proste i logiczne - oznacza to że pewnie bezpośrednią przyczyną był wirus a nie schorzenie onkologiczne.