Reklama

Pakistańczycy zatrzymani na zielonej granicy

29/07/2018 09:30

Dwóch nielegalnych imigrantów z Pakistanu zatrzymali funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej z placówki w Horyńcu-Zdroju.

Obaj mężczyźni, obywatele Pakistanu (30 i 34 lata), przyznali się, że pieszo przekroczyli granicę z Ukrainy do Polski. Celem ich eskapady miała być zachodnia Europa; Francja lub Hiszpania. Jak wyjaśnili, zaplanowali pieszo przedostać się przez granicę, ponieważ w swoim kraju nie uzyskali dokumentów, aby legalnie wjechać na teren państw UE. W plecakach posiadali rzeczy osobiste, telefony komórkowe i gotówkę (900 USD i 3600 hrywien).
del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    dthryj - niezalogowany 2018-07-29 11:14:03

    tylko nie zostawiac ich w polsce!!! wywalac tam skad przyszli!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    . - niezalogowany 2018-07-29 13:46:45

    Bantustan zwany Ukraina

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama