Dwóch nielegalnych imigrantów z Pakistanu zatrzymali funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej z placówki w Horyńcu-Zdroju.
Obaj mężczyźni, obywatele Pakistanu (30 i 34 lata), przyznali się, że pieszo przekroczyli granicę z Ukrainy do Polski. Celem ich eskapady miała być zachodnia Europa; Francja lub Hiszpania. Jak wyjaśnili, zaplanowali pieszo przedostać się przez granicę, ponieważ w swoim kraju nie uzyskali dokumentów, aby legalnie wjechać na teren państw UE. W plecakach posiadali rzeczy osobiste, telefony komórkowe i gotówkę (900 USD i 3600 hrywien).Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.tylko nie zostawiac ich w polsce!!! wywalac tam skad przyszli!!!!
tylko nie zostawiac ich w polsce!!! wywalac tam skad przyszli!!!!
Bantustan zwany Ukraina