Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka w każdej miejscowości na terenie gminy Tryńcza rokrocznie odbywają się Dni Seniora. Nie inaczej było w tym roku.
Jako pierwsi, 17 stycznia br., swoje święto obchodzili mieszkańcy Gniewczyny Łańcuckiej. Spotkanie otworzył sołtys tej miejscowości Roman Kozyra. Życzenia długich lat życia w zdrowiu i szczęściu złożyli zgromadzonym m.in.: wójt gminy Tryńcza Ryszard Jędruch, jego zastępczyni Zofia Nowak, proboszcz miejscowej parafii Krzysztof Filip oraz dyrektor Trynieckiego Centrum Kultury Henryk Chruściel. Specjalnie na cześć wszystkich babć i dziadków w części artystycznej wystąpił zespół „Zośki” oraz duet H-Z, a do wspólnej zabawy porwała ich Kapela Biesiadna z Gniewczyny. Organizatorami imprezy byli sołtys wsi oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Gniewczyny Łańcuckiej, które przygotowało poczęstunek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze