Reklama

Pamiętali o swoich babciach i dziadkach

W Gminnym Ośrodku Kultury w Stubnie odbyły się uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka. Program artystyczny przygotowały dzieci i młodzież z Zespołu Szkół w Stubnie.

Program artystyczny poprzedziło wystąpienie dyrektor stubnieńskiego zespołu Agnieszki Kowaliw, która w imieniu dzieci złożyła życzenia wszystkim babciom i dziadkom, którzy bardzo licznie przybyli do miejscowej szkoły, aby móc obejrzeć występy wnuków i cieszyć się swoim świętem. W programie wystąpili uczniowie klas kształcenia zintegrowanego, którzy wraz ze swoimi wychowawcami zaprezentowali wzruszający program słowno- muzyczny. Dodatkową atrakcją dla seniorów było przedstawienie jasełkowe przygotowane przez uczniów klasy trzeciej gimnazjum. – Jasełka te to część projektu promowania idei wolontariatu wśród uczniów i wcześniej wystawione były na oddziale pediatrii Wojewódzkiego Szpitala im. Świętego Ojca Pio oraz w Domu Pomocy Społecznej w Przemyślu – powiedziała dyrektor A. Kowaliw.

Na spotkaniu nie mogło zabraknąć władz gminy Stubno na czele z wójtem Januszem Słabickim, sekretarzem gminy Danutą Kusz oraz przewodniczącym rady gminy Władysławem Styczyńskim.

Reklama


fot.ze zbiorów własnych
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama