Reklama

Pani Helena z Pigan została stulatką!

06/09/2021 13:00

27 sierpnia swoje setne urodziny obchodziła Helena Rudzińska z Pigan. Tak zacna rocznica urodzin nie uszła uwadze sieniawskiego magistratu – z wizytą u jubilatki pojawił się burmistrz Adam Woś.

Pani Helena cały wiek przeżyła w rodzinnych Piganach. Tu prowadziła gospodarstwo rolne, spełniając się jako gospodyni na schwał. Tu wychowała trójkę swoich dzieci, które z kolei odwdzięczyły się 7 wnukami i 12 prawnukami. Pani Helena jest obecnie najstarszą mieszkanką gminy, a jej urodziny[paywall] stały się, chcąc nie chcąc, sprawą publiczną. Do świeżo upieczonej stulatki z wizytą udał się włodarz gminy Adm Woś. Złożył na jej ręce piękną wiązankę kwiatów oraz moc serdecznych życzeń, przede wszystkim zdrowia, ale także kolejnych lat wypełnionych ciepłem, miłością i troską bliskich.

Do życzeń dokładamy się i my : wszystkiego co dobre Pani Heleno!


pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama