27 sierpnia swoje setne urodziny obchodziła Helena Rudzińska z Pigan. Tak zacna rocznica urodzin nie uszła uwadze sieniawskiego magistratu – z wizytą u jubilatki pojawił się burmistrz Adam Woś.
Pani Helena cały wiek przeżyła w rodzinnych Piganach. Tu prowadziła gospodarstwo rolne, spełniając się jako gospodyni na schwał. Tu wychowała trójkę swoich dzieci, które z kolei odwdzięczyły się 7 wnukami i 12 prawnukami. Pani Helena jest obecnie najstarszą mieszkanką gminy, a jej urodziny[paywall] stały się, chcąc nie chcąc, sprawą publiczną. Do świeżo upieczonej stulatki z wizytą udał się włodarz gminy Adm Woś. Złożył na jej ręce piękną wiązankę kwiatów oraz moc serdecznych życzeń, przede wszystkim zdrowia, ale także kolejnych lat wypełnionych ciepłem, miłością i troską bliskich.
Do życzeń dokładamy się i my : wszystkiego co dobre Pani Heleno!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze