Reklama

Pantalowice: Kierujący toyotą najechał na tył fiata. 3 osoby trafiły do szpitala

Do zdarzenia doszło 29 maja, po godz.16, w Pantalowicach w powiecie przeworskim.

Przeworscy funkcjonariusze podają wstępnie, że kierujący toyotą 44-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go fiata punto i najechał na jego tył.

Ucierpiały trzy osoby, przetransportowano je do szpitala. Mundurowi wykonali badania na zawartość alkoholu. Kierujący byli trzeźwi. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama