Reklama

Papierosy z przemytu sprzedawane w sklepie. Uszczuplił Skarb Państwa o 30 tys. zł

03/02/2015 13:08

Przemyscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Służby Celnej znaleźli w magazynie sklepu prawie 2 tysiące paczek papierosów pochodzących z przemytu. 44-letni właściciel nielegalnie je sprzedawał.

Funkcjonariusze sprawdzili podejrzany sklep w podprzemyskiej miejscowości po wcześniejszych informacjach, że mogą być w nim oferowane papierosy bez polskich znaków akcyzy. Kontrabanda była schowana w magazynach. W sumie znaleziono blisko 2 tys. paczek o wolnorynkowej wartości  ponad 11 tys. zł. Uszczuplenie Skarbu Państwa z tytułu akcyzy i podatków oszacowano na ponad 30 tys. zł. Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze. Grozi mu grzywna.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    sprawa dla repirtera - niezalogowany 2015-02-03 18:12:26

    Z tego ludzie żyją utrzymują rodziny

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    uczciwy - niezalogowany 2015-02-04 17:23:18

    Ale widział może ktoś jaką kasę on na tym zrobił i w tym samym czasie jak sklep mu przeszukali to w jego domy sprzątali szybko żeby tam nikt nic nie znaleźli -  do żony brata wywieźli(mimo że z policjantami imprezował to nie pomogło mu)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    e556089_472 2015-02-05 12:45:11

    @uczciwy a skąd masz takie informacje ?http://latwy.pl/147af ten obrazek mówi wszystko

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama