Przemyscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Służby Celnej znaleźli w magazynie sklepu prawie 2 tysiące paczek papierosów pochodzących z przemytu. 44-letni właściciel nielegalnie je sprzedawał.
Funkcjonariusze sprawdzili podejrzany sklep w podprzemyskiej miejscowości po wcześniejszych informacjach, że mogą być w nim oferowane papierosy bez polskich znaków akcyzy. Kontrabanda była schowana w magazynach. W sumie znaleziono blisko 2 tys. paczek o wolnorynkowej wartości ponad 11 tys. zł. Uszczuplenie Skarbu Państwa z tytułu akcyzy i podatków oszacowano na ponad 30 tys. zł. Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze. Grozi mu grzywna.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Z tego ludzie żyją utrzymują rodziny
Ale widział może ktoś jaką kasę on na tym zrobił i w tym samym czasie jak sklep mu przeszukali to w jego domy sprzątali szybko żeby tam nikt nic nie znaleźli - do żony brata wywieźli(mimo że z policjantami imprezował to nie pomogło mu)
@uczciwy a skąd masz takie informacje ?http://latwy.pl/147af ten obrazek mówi wszystko
Z tego ludzie żyją utrzymują rodziny
Ale widział może ktoś jaką kasę on na tym zrobił i w tym samym czasie jak sklep mu przeszukali to w jego domy sprzątali szybko żeby tam nikt nic nie znaleźli - do żony brata wywieźli(mimo że z policjantami imprezował to nie pomogło mu)
@uczciwy a skąd masz takie informacje ?http://latwy.pl/147af ten obrazek mówi wszystko