W Parku Lubomirskich kończy się właśnie IV Plener Rzeźbiarski. Przy Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej pojawią się: ślimak, kot, jamnik i jedna forma abstrakcyjna.
Wzięło w nim udział czterech artystów: Tomasz Bielański, Leszek Matysiak, Jacek Wydrzyński i Zbigniew Gaweł. – Plener to wymiana doświadczeń, każdy coś wie, każdy czegoś się nauczył wcześniej, kogoś poznał. Tutaj można zaczerpnąć od innych – mówią zgodnie.[paywall]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze