Trzy wywrotki kamieni i żwiru wylądowało na parkingu przed przychodnią specjalistyczną przy ulicy Focha w Przemyślu po naszej interwencji w sprawie fatalnego stanu tego miejsca.
Parking od kilku lat jest w fatalnym stanie. Pacjenci lub klienci apteki, parkując swoje samochody, sporo ryzykują. Złoszczą się na szefostwo przychodni, komentując, że wystarczyłoby przywieźć wywrotkę żwiru, wyrównać teren i byłoby po sprawie. Na parkingu występują cztery rodzaje nawierzchni: popękany asfalt, zdezelowana kostka brukowa, wyszczerbione i niebezpieczne krawężniki oraz kałuże i błoto po opadach deszczu. Właścicielem terenu jest Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychiatryczny im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy[paywall].
Jak już informowaliśmy, dyrekcja tej placówki ma w planach budowę parkingu o utwardzonej nawierzchni. Posiada nawet projekt budowlano-wykonawczy, ale nie ma na razie pieniędzy na realizację. – Staramy się na bieżąco podejmować doraźne działania, które mają na celu doprowadzenie nawierzchni do optymalnego stanu. Każde zgłoszenie, problem postaramy się na bieżąco rozwiązywać – usłyszeliśmy w dziale organizacji, promocji i przetwarzania danych Wojewódzkiego Podkarpackiego Szpitala Psychiatrycznego im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy.
Po ukazaniu się na naszych łamach materiału w tej sprawie dyrekcja podjęła działanie doraźne. Zadysponowała trzy wywrotki kamienia i żwiru, aby choć wyrównać nierówności. Ekipa rozrzuciła materiał i parking przy Focha wygląda trochę lepiej. Klienci przychodni czekają teraz na kompleksowy remont.
– Parking jest naprawiany i modernizowany. Dokładamy starań, aby osoby korzystające z tego terenu mogły bezpiecznie parkować swoje auta. Cały czas staramy się pozyskać pieniądze na kompleksową przebudowę – powiedziała dyrektor żurawickiego szpitala, dr nauk o zdrowiu Barbara Stawarz.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dobrze przynajmniej, że dyrekcja interweniuję i słucha bo znam przypadki i to u nas, gdzie kompletnie mają to gdzieś.
Przede wszystkim chwała tym, którzy napisali artykuł będący interwencją w naszej, społecznej sprawie! gdyby nie było artykułu to nie byłoby też załatania, choćby pobieżnego...
żp zablokowało kometnarze na temat tw Szary dotyczący Baczyka .
obywatelskie komentarze nie po myśli piszącego artykuł?????
Dobrze przynajmniej, że dyrekcja interweniuję i słucha bo znam przypadki i to u nas, gdzie kompletnie mają to gdzieś.
Przede wszystkim chwała tym, którzy napisali artykuł będący interwencją w naszej, społecznej sprawie! gdyby nie było artykułu to nie byłoby też załatania, choćby pobieżnego...
żp zablokowało kometnarze na temat tw Szary dotyczący Baczyka .