Reklama

Parking przy przychodni trochę „załatany”

Trzy wywrotki kamieni i żwiru wylądowało na parkingu przed przychodnią specjalistyczną przy ulicy Focha w Przemyślu po naszej interwencji w sprawie fatalnego stanu tego miejsca.

Parking od kilku lat jest w fatalnym stanie. Pacjenci lub klienci apteki, parkując swoje samochody, sporo ryzykują. Złoszczą się na szefostwo przychodni, komentując, że wystarczyłoby przywieźć wywrotkę żwiru, wyrównać teren i byłoby po sprawie. Na parkingu występują cztery rodzaje nawierzchni: popękany asfalt, zdezelowana kostka brukowa, wyszczerbione i niebezpieczne krawężniki oraz kałuże i błoto po opadach deszczu. Właścicielem terenu jest Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychiatryczny im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy[paywall].

Jak już informowaliśmy, dyrekcja tej placówki ma w planach budowę parkingu o utwardzonej nawierzchni. Posiada nawet projekt budowlano-wykonawczy, ale nie ma na razie pieniędzy na realizację. – Staramy się na bieżąco podejmować doraźne działania, które mają na celu doprowadzenie nawierzchni do optymalnego stanu. Każde zgłoszenie, problem postaramy się na bieżąco rozwiązywać – usłyszeliśmy w dziale organizacji, promocji i przetwarzania danych Wojewódzkiego Podkarpackiego Szpitala Psychiatrycznego im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy.

Reklama

Była reakcja

Po ukazaniu się na naszych łamach materiału w tej sprawie dyrekcja podjęła działanie doraźne. Zadysponowała trzy wywrotki kamienia i żwiru, aby choć wyrównać nierówności. Ekipa rozrzuciła materiał i parking przy Focha wygląda trochę lepiej. Klienci przychodni czekają teraz na kompleksowy remont.

– Parking jest naprawiany i modernizowany. Dokładamy starań, aby osoby korzystające z tego terenu mogły bezpiecznie parkować swoje auta. Cały czas staramy się pozyskać pieniądze na kompleksową przebudowę – powiedziała dyrektor żurawickiego szpitala, dr nauk o zdrowiu Barbara Stawarz.
MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gorkiaa - niezalogowany 2017-05-14 12:52:26

    Dobrze przynajmniej, że dyrekcja interweniuję i słucha bo znam przypadki i to u nas, gdzie kompletnie mają to gdzieś.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Przemyślanka - niezalogowany 2017-05-15 19:23:27

    Przede wszystkim chwała tym, którzy napisali artykuł będący interwencją w naszej, społecznej sprawie! gdyby nie było artykułu to nie byłoby też załatania, choćby pobieżnego...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    yui - niezalogowany 2017-05-18 16:59:47

    żp zablokowało kometnarze na temat tw Szary dotyczący Baczyka .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama